Kolędujemy na jazzowo… z Tomaszem Koniecznym

Kolędujemy na jazzowo…       z Tomaszem Koniecznym

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,
Tomasz Konieczny (bas-baryton) oraz twórcy i wykonawcy związani z naszym Stowarzyszeniem, przygotowali świąteczną niespodziankę!!! Limitowana płyta z najpiękniejszymi, polskimi kolędami jest dostępna dla naszych darczyńców. Każdy, kto chciałby i może wesprzeć nasze Stowarzyszenie darowizną, otrzyma tę wspaniałą płytę w ramach podziękowania. Chcemy w ten sposób odwdzięczyć się za udzielone wsparcie i pomoc. Zapewniamy, że ten muzyczny upominek uczyni jeszcze piękniejszą, tę szczególną atmosferę panującą podczas Świąt Bożego Narodzenia. Jak otrzymać płytę? Wystarczy przekazać dowolną kwotę na nasze konto. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej. https://dalsegno-institute.pl/wspieraj-nas/

Dziękujemy Ambasadzie RP w Wiedniu

oraz Narodowemu Centrum Kultury.